01.06.2021

Karikakra lõpupidu

Eile, 31.05.2021, toimus Pirita lasteaias Karikakra rühma lõpupidu...

Lõpupidu algas toreda videoga, mille oli kokku pannud liikumisõpetaja Heili Heinaste. Selles näidati laste erinevaid hobisid ja oskuseid - nagu rulasõit, poksimine, ballett, tõukeratta sõit jne. Väga toredasti esitlesid lapsed oma oskuseid ning püüdsid ka teiste asju järele proovida. Video algas ja lõppes tantsuga.

Sealt edasi läks live ülekanne YouTube streaming kanali kaudu otse saalist. Niimoodi said pidulikust aktusest osa Karikakra rühma lapsevanemad. 

Laulud, tantsud ja luuleread olid lastele õpetanud muusikaõpetaja Esta Ivask ning rühmaõpetajad Milvi Kogermann ja Pille Kivikangur. Aktuse lõpetas direktori Terje Laanemetsa kõne ja lastele anti kätte Pirita lasteaia meenutuskiri, raamat "Tohuvanohu", rühma pildialbum, väike karuke, ise värvitud T-särk ja piibelehekimp. Aktusele punkti pani viimase ühispildi tegemine.

Rühmas ootas lapsi ja õpetajaid nimedega tort ning muud head paremat näksi. 

Täname kõiki õpetajaid - Milvi Kogermann, Pille Kivikangur, Elen Merelaine, Esta Ivask, Heili Heinaste - , kes on lastele palju tarkusi jaganud! Täname kõiki Karikakra rühma lapsi ning nende peresid, kes on toetanud terve lasteaia aja!

Karikakra rühma lastele soovime vahvat KOOLITEED!

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja