10.02.2017

Kas mustamäelased vajavad linnaosa sisese transpordiühenduse täiustamist?

Just seda küsib Mustamäe Linnaosa Valitsus linnaosa elanikelt laupäeval, 11. veebruaril, Mustamäe Keskuses.

MLOV hea koostööpartner, äsja aastaseks saanud Mustamäe Keskuses toimuvad homme sünnipäevapidustused, kus on kohal ka Mustamäe Linnaosa Valitsus koos oma allasutustega – kultuurikeskuse Kaja, Kultuuriköögi ja Mustamäe Avatud Noortekeskusega. Oma tegevuste, plaanide ja ettevõtmiste tutvustamise kõrval alustab MLOV just seal ka tulevikku vaatava küsitlustesarjaga „Koos tegemised“.

Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda: „Me oleme Mustamäel oma ettevõtmisi alati arutanud koos kogukonnaga ja viinud ellu suures osas ühiselt, selle tulemusena on valminud linnaosa tänased ja tulevased tõmbekeskused: Mustamäe Keskus, ujula ja saunaga spordikompleks Akadeemia teel jne. Aga kuidas nende kõigini jõuda, kas oleme ka sellele piisavalt mõelnud?

See, et näiteks täna pääseb Haabersti elanik Mustamäe Keskusesse bussiga lihtsamini kui Vilde, Sütiste, Kadaka, Ehitajate vm teel elav mustamäelane, ei ole kindlasti asi, mida normaalseks pidada. Esimene küsitlus, mille kohta mustamäelastelt vastuseid ootame, puudutabki linnaosa sisese transpordiühenduse täiustamist. Mida kogukond selle kohta arvab, seda saame peatselt teada!“

 

Küsitlus teemal kas Mustamäe erinevate piirkondade vahelist ühistransporti oleks vaja täiustada, läheb ka MLOV kodulehele ja linnaosa facebooki.  

Ootame rohket osavõttu!