18.05.2017

Kase tänaval lõigati linti

Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas, abilinnapea Kalle Klandorf, Pirita linnaosavanem Tõnis Mölder, Tallinna Kommunaalameti, Sisekaitse akadeemia, ehitajate ning projekteerijate esindajad avasid renoveeritud Kase tänava.

Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul kujundati Kase tänav rekonstrueerimistööde käigus aedlinna piirkonda sobivaks tänavaks. „Liikluse rahustamiseks on Kase tänaval asfalteeritud künnised ja korrektselt märgistatud paralleelsed parkimiskohad sõidukitele. Liikluse muudavad turvalisemaks LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus ning jalakäijate ülekäiguradadele paigaldatud on spetsiaalvalgustus.“

Pirita linnaosa vanema Tõnis Möldri sõnul on Kase tänava rekonstrueerimine olnud üks linnaosa prioriteet. „Kase tänava renoveerimine oli väga oluline, sest probleeme oli nii parkimise, sadevete äravoolu kui ka liiklusturvalisusega,“ sõnas Mölder.

Rekonstrueerimisprojekti koostas Keskkonnaprojekt OÜ. Tööde lepinguline maksumus on ca 513 000 eurot. Ehitustöid teostas Verston Ehitus OÜ.

Uudise rubriigid: