20.04.2022

Kesklinn toetab talgulisi

Tallinna Kesklinna valitsus aitab ka sel kevadel linnaosa talgulisi aia- ja haljastusjäätmete äraveoga.

„Aprillikuu teine pool on rõõmustanud meid hea ilmaga! Seega on käes aeg kevadkoristuseks. Näiteks võiks korraldada kogukonnatalgud. Selle tarvis paneme kahel järjestikusel nädalavahetusel välja konteinerid. Paneme südamele, et konteinerid on mõeldud aia- ja haljastusjäätmete ning puulehtede utiliseerimiseks, sinna muude jäätmete ladustamine on keelatud,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Konteinerid paiknevad sel nädalal 22. - 24. aprillini ja järgmisel nädalal 29. aprillist kuni 1. maini järgmistes kohtades Kesklinnas:

  • Luite tn 46 kõrval (Luite)
  • Kuristiku tn ja Oru tn ristmik (Kadriorg)
  • Adamsoni tn ja Tehnika tn nurk (Kassisaba)
  • Koidu tn 80 (Uus-Maailm)

Konteinerid on mõeldud aia- ja haljastusjäätmete ning puulehtede utiliseerimiseks. Ehitusprahti, suurjäätmeid, ohtlikke jäätmeid, rehve, elektroonikat ja kodumajapidamise segaolmejäätmeid ei tohi konteinerisse panna! Vastasel juhul käitluskohad kogutud jäätmeid vastu ei võta.

Aia- ja haljastusjäätmeid saab piiratud koguses tasuta ära anda ka jäätmejaamadesse (ühelt toojalt korraga kuni kuus 100-liitrilist kotitäit).

14. mail toimub Kesklinnas ohtlike jäätmete kogumisring ja 9.-15. maini saab suurjäätmeid jäätmejaamadesse tasuta ära anda.

Lisateave: Kesklinna vanem Monika Haukanõmm, tel. 5696 6326

Uudise rubriigid: