10.11.2021

Kesklinna Isadepäeva sisustab kaasahaarav mullietendus

Kesklinna valitsus pakub lastele ja lapsevanematele võimalust osaleda isadepäeval, 14. novembril Mullimeistri põneval virtuaaletendusel ja õpitoas.

„Isadepäeva tähistamine Kesklinnas on pikaajaline traditsioon, kuid juba teist aastat teeme seda natukene teistmoodi. Seekord pakume võimalust nautida mullietendust ning  õhupallidest figuuride meisterdamise õpitoas kogu perega mõnusalt aega veeta,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Isade roll ja tähtsus on saanud aastate jooksul veelgi olulisemaks, isadel on suur soov ja huvi olla oma laste kasvatamise protsessi rohkem kaasatud. Keegi enam ei imesta, kui isa jääb haigeks jäänud lapsega koju, käib koos temaga huviringides või võtab isegi lapsehoolduspuhkuse.“

Etendust ja õpituba on võimalik vaadata Kesklinna valitsuse Facebooki lehel ning ka Youtube’i kanalis. Esilinastus toimub 14. novembril kell 11. Video on hiljem järelvaadatav.

Video algul saab kaasa elada Mullimeistri vaatemängulistele mullietendusele, seejärel saavad lapsed koos vanematega ise proovida, kuidas teha õhupallifiguure. Näiteks lille, jänest, koera või papagoid. Õhupallifiguuride kaasa tegemiseks tuleb eelnevalt varuda vajalikke vahendeid - modelleeritavaid õhupalle, pumpa ja markerit, mida saab osta kaubanduskeskustest. 

Uudise rubriigid: