10.12.2020

Kesklinna advendikontserti võib kuulata jõuludeni

Eile õhtul Jaani kirikust üle kantud Aneti veebikontserti saab iga soovija tasuta kuulata kuni jõulupühadeni.

„Meie virtuaalset advendikontserti on juba vaadanud umbes sama palju huvilisi, kui on tavapäraselt Kesklinna iga-aastastel kontsertidel Jaani kirikus olnud kuulajaid. Kuid et tänase päeva jooksul on pidevalt lisandunud järelvaatajaid, otsustasime jätta kontserdi salvestuse veel kaheks nädalaks veebis kättesaadavaks. Seda enam, et oli väga südamlik kontsert ilusa muusikaga ja tänavusel erilisel aastal vajavad inimesed kindlasti varasemast enam osasaamise rõõmu – ka muusikast,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Kesklinna valitsuse traditsioonilisel advendikontserdil laulis nii tuntud kui haruldasemaid jõulu- ja talvelaule eile Jaani kirikus Anett, keda saatis kitarril Johannes Laas. Kontserti saab järelkuulata-vaadata YouTube’is siin: https://youtu.be/pEfurgh8kvc või Facebookis Kesklinna valitsuse lehel. 

Publikul on Kesklinna valitsuse iga-aastastele advendikontsertidele olnud varasemalt vaba sissepääs, kuid koroonaviiruse laialdase leviku tõttu otsustas linnaosa valitsus teha seekordse kontserdi jälgitavaks interneti vahendusel.

Liisabet Valdoja foto

Uudise rubriigid: