22.12.2021

Kesklinna ärid saavad vaateakende kaunistamise võistlusel mõõtu võtta

Kesklinna valitsus kutsub kõiki äripindade valdajaid oma jõuluajale kohaselt dekoreeritud äride vaateaknaid konkursile esitama.

„Tallinna Kesklinna Valitsus on kutsunud ettevõtjaid kesklinnas pühademeeleolu loomisele kaasa aitama juba aastast 2000. Teeme üheskoos linnaruumi kaunimaks ja helgemaks, et meil endil ja külalistel oleks, mida imetleda!“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Nii nagu igal aastal, pälvivad kõige kaunimalt kujundatud vaateaknad tänavugi avaliku tunnustuse ja rahalise preemia.“

Konkursil hinnatakse nii jõulukujunduse ideed ja omapära, teostust kui ka sobivust linnaruumi. Hindamiskomisjoni kuuluvad Kesklinna valitsuse ja linnaplaneerimise ameti esindajad, kes valivad vaateakende jõulukujunduste hulgast välja kolm paremat lahendust. Lisaks pälvib preemia ka Facebooki vahendusel välja selgitatav rahva lemmik. Konkursi auhinnafondi suurus on 1500 €

„Ühtlasi kutsume ka linnakodanikke üles kaunilt kujundatud aknaid linnaruumis märkama ja neist meile teada andma, et ükski väärt aken äripidaja enda tagasihoidlikkuse tõttu tähelepanuta ei jääks,“ lisas Haukanõmm. 

Konkursil osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 28. detsembriks 2021 e-posti aadressil kesklinlane@tallinnlv.ee , täiendav informatsioon telefonil 645 7226.

Konkursi tingimused on kättesaadavad internetiaadressilt  
https://www.tallinn.ee/est/Teade-Tallinna-kesklinna-vaateakende-joulukujunduse-2021-aasta-konkurss 
ja Tallinna Kesklinna Valitsuse Facebooki lehelt.