17.01.2018

Kesklinna lasteaiaõpetajate koolituskonverents Õppida on põnev

Täna toimus Alusharidus 100 ürituste raames Tallinna Kesklinna lasteaedade õpetajatele koolituskonverents, õpiprotsessi mitmekesistamiseks ja parima praktika jagamiseks.

Õpetajate Majas toimetasid täna hommikust kuni hilise pealelõunani Kesklinna linnaosa õpetajad, kes jagasid ja omandasid vastastikku parimat põnevat õpikogemust koolituskonverentsil "Õppida on põnev".

Seitsmes erinevas töötoas toimetasid kogemuse jagajatena Kesklinna lasteaedade Sipsik, Luha, Suitsupääsupesa ja Kullatera ning Kristiine linnaosa Lepatriinu lasteaia ja Haabersti lasteaed Vikerkaar õpetajad.

Põnevates ja kaasakiskuvates praktilistes õpitubades sai õppida GPS kunsti, QR koodide salamaailma, hullata haridusrobotite Sphero ja Dashiga, tutvuda Persona Dolls metoodikaga, toimetada arvumaal ja teha lõbusat mängulist teadust.

Konverentsil osalesid õpetajad kõikidest Kesklinna lasteaedadest.

Kullatera lasteaiast jagasid oma kogemusi ja tutvustasid võimalusi kasutada haridusroboteid lasteaia õppe- ja kasvatustegevustes õppealajuhataja Jana Süving ja õpetaja Johanna Abner.

Kullatera lasteaia õpetajates osalesid konverentsil õpetajad Ingrid Lillak, Ingrid Almiste ja Eve Luumann.

Õpetajaid käis tervitamas ja innustamas Kesklinna linnaosavanem hr Vladimir Svet.

Korraldajad tänavad Õpetajate Maja, kes andis kasutusse oma II korruse suured ja väikesed saalid ning Linnavaltsuse IT osakonda, kes toetas ürituse läbiviimist tahvelarvutitega. Osalejaid toitlustas Mervir OÜ.