23.07.2018

Kesklinna pargis kõlab kirglik muusika

Kesklinna valitsuse korraldatavas suvekontserdisarjas on eeloleva neljapäeva õhtul võimalik kuulata ajatuid armastuslaule.

Neljapäeval, 26. juulil algusega kell 19 annab Kalevi staadioni kõrval paiknevas Poolamäe pargis kontserdi Trio Romance. Ansambli juhi Alla Kitase sõnul on kavas suveõhtusse hästi sobiv ajatu ja kirglik muusika.

„Esitame retroliku kava täis kirglikke armastuslaule valsi-, tango- ja fokstrotirütmis ning sekka ka mõne vana tuntud vene romansi,“ rääkis Kitas.

Trio Romance koosseisus Alla Kitas, Natalja Perevoztšikova ja Galina Timonina on koos laulnud 20 aastat ning võitnud esikohti rahvusvahelistelt konkurssidelt Londonis ja Tamperes. 

Seekordsele tasuta kontserdile Tallinnas Poolamäe pargis (Staadioni tn 10) on Kesklinna vanema Vladimir Sveti sõnul oodatud nii piirkonna elanikud kui ka kõik teised muusikasõbrad.

„Oleme oma suvise kontserdisarja paigaks valinud Poolamäe pargi, mis siiani teenimatult vähe kasutamist leidis,“ selgitas Svet. „Kindlasti aitavad igal neljapäeval toimuvad suvekontserdid parki taas avastada, et seal sagedamini mõnusalt aega veeta.“

Kesklinna valitsus korraldab tasuta suvekontserdisarja Poolamäe pargis (Staadioni tn 10) alates 28. juunist kuni 15. septembrini igal neljapäevaõhtul algusega kell 19. 

 

Fotol Trio Romance koosseisus (vasakult) Natalja Perevoztšikova, Alla Kitas ja Galina Timonina.

 

Uudise rubriigid: