09.08.2021

Kesklinna valitsus alustab vabaõhuvastuvõtte

Alatest sellest nädalast saavad kesklinlased linnaosavalitsuse töötajatega kodulähedases välikontoris suhelda.

Esimene välikontor avatakse juba teisipäeval, 10. augustil Tallinn-Väikse raudteejaama juures, vastuvõtt kestab kella 17-19. Ametnike vabaõhuvastuvõtule pääseb igaüks ilma eelneva registreerimiseta.
„Tuleme kodanikele lähemale ja teeme seeläbi asjaajamise lihtsamaks. Eelmiste aastate kogemused on näidanud, et välikontoreid külastatakse üsna usinalt ning probleemide, küsimuste ja ettepanekute ring on õige lai. Välikontor on hea võimalus oma küsimustele vastuseid saada, aga teisalt ka teha ettepanekuid oma kogukonna elu parandamiseks ,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.
Tänavu jagatakse välikontorites ka biojäätmete kogumisnõusid, eesmärgiga linnakodanikes keskkonda säästvat suhtumist juurutada ja biolagunevate jäätmete ringlussevõttu edendada. Tasuta biojäätmete kogumisnõu saab iga seda sooviv Kesklinna linnaosas elav leibkond. Kogumisnõuga antakse kaasa biolagunevad kilekotid ning infovoldik, kus selgitatakse, millised jäätmed biojäätmete mahutisse sobivad. Kogumisnõude jagamist puudutavate küsimuste korral palub Kesklinna valitsus kirjutada e-posti aadressile kesklinlane@tallinnlv.ee või helistada telefoni numbril 645 7220.
Välikontorid tegutsevad graafiku kohaselt teisipäeviti ja neljapäeviti kella 17-19 järgmistes kohtades:
12. august       Falgi park
17. august       Politsei park
19. august       Vaikne (Kodu) park
24. august       Lembitu park
31. august       Koidu park
2. september  Tiigiveski park
7. september  Hõlmikpuu haljak (Peeter Süda tänava ja Pärnu maantee nurgal)
9. september  Kadrioru avalik lugemisnurk (Koidula ja Faehlmanni tänava nurgal)

Uudise rubriigid: