23.11.2016

Kesklinna valitsus ja asumiseltsid tihendavad koostööd

Tallinna Kesklinna asumiseltside esindajad ja linnaosa vanem Alar Nääme leppisid kokku pidevas teabevahetuses piirkonna elu korraldamiseks.

Kesklinna vanema kutsel kokku tulnud asumiseltside esindus avaldas soovi arutada regulaarselt nii terve linnaosa kui üksikute asumite vajadusi ja kohtuda selleks sagedamini kui kord-paar aastas.

„Kunagi pole häid ideid ülearu, nii et pidev vastastikune teavitamine asumiseltside ja linnaosa valitsuse vahel on igati teretulnud,“ leidis Kesklinna vanem, kes seekordsel kohtumisel tutvustas linnaosas kavandatavaid sündmusi ja äsja trükist tulnud uue aasta kalendrit.

„Kesklinna valitsus soovib edaspidi korraldada seniseid keskseid üritusi rohkem asumipõhistena ja kogukonna soove arvestades,“ rõhutas Nääme. „Ootame ettepanekuid asumiseltsidelt uuteks algatusteks, aga jätame kalendrisse ka aastatega väga populaarseks saanud ettevõtmised, nagu näiteks vanalinna päevad või suvekontserdid.“

Asumiseltsidele tasuta jagatav Kesklinna kalender 2017 kajastab üleriigiliste ja rahvakalendri tähtpäevade kõrval ka kõiki olulisemaid linnaosa sündmusi. Viimaste korraldamiseks ja teabevahetuse tõhustamiseks andsid soovitusi kohtumisel osalenud Kadrioru, Kassisaba, Juhkentali, Uue Maailma, Vanalinna ja Veerenni seltside esindajad.Kesklinna valitsuse andmetel on linnaosas registreeritud kaheksa asumiseltsi.

Pildil: hetk populaarselt Kassisaba asumipäevalt.