21.06.2017

Kesklinna vanem läheb aeda värvima

Kesklinna valitsus tegi täna algust kampaaniaga „Värvime Kesklinna värskeks!“, mille peaauhind on suviselt lõbus: linnaosa vanem Taavi Pukk läheb ja värvib ise ära võitja aia.

„Suvel tahaks ikka pintsli kätte võtta ja kodu kaunimaks muuta. Linna asumites, sealhulgas kesklinnas, ootavad paljud luitunud plangud ja tarad endale pikisilmi uut värvikihti. Püüame seda ootust siis sel suvel täita,“ põhjendas Pukk kampaania algatamist. 

Et värskenduskampaaniale hoogu anda, sõlmis Kesklinna valitsus Espaki ehitusmaterjalikeskusega kokkuleppe välisvärvide soodusmüügiks. Tänasest kuni 2. juulini saab Kesklinna Sõnumites avaldatud kupongiga osta mitmeid plankudele sobivaid värve 30% soodsamalt. Lisaks allahindlusele ootab ostjaid võimalus võita auhind.

„Et kampaaniat lõbusamaks muuta, panin linnaosa vanemana ja lootustandva maalermeistrina välja omapoolse auhinna: võõpan oma käega üle ühe värviostja koduaia. Kelle oma täpselt, selle loosime värviostjate vahel välja 3. juulil,“ lubas Kesklinna vanem ja lisas: „30% odavam värv ja tasuta tööjõud linnaosa valitsusest – mida suviselt toredamat võiks hing veel ihaldada!“ 

Ühtlasi meenutas Pukk, et seega jätkab Kesklinna valitsus oma värskendusprojektidega: „Veebruaris alustasime programmi „Värske juhtimine Kesklinnas“, millega kogusime linlaste häid ideid, ja nüüd jätkame kampaaniaga „Värvime Kesklinna värskeks!“. Sel moel üheskoos tegutsedes kasvab kogukonnatunne, millel on hindamatu väärtus.“