03.06.2017

Kestavad Tallinna vanalinna päevad

Tallinnas 36. korda peetavad vanalinna päevad kestavad veel kuni pühapäeva, 4. juuni õhtuni. Suurürituse lõpetab Raekoja platsil toimuv suur vabaõhu tsirkuse etendus "180 kraadi paremale", mis algab pühapäeval kell 19.

Linnapea kohuseid täitev Taavi Aas peab oluliseks, et vanalinna päevade korraldajad on suunanud fookuse noortele. „Pealkiri „Noor vanalinn“ vaatab tulevikku ning rõhutab mõtteerksust ja innovaatilisust. Niisuguse rõhuasetusega väärtustame järelkasvu nii looja kui osasaajana,“ märgib Aas.

Ühtekokku sisaldab 36. Tallinna vanalinna päevade programm enam kui 400 sündmust – kontserti, näitust, etendust, ringkäiku jpm. Üksikasjalikku kava sisaldab trükis, mida saab tasuta Tallinna turismiinfopunktist, linnavalitsuse või Kesklinna valitsuse infosaalist. Programmiga on võimalik tutvuda ka kodulehel http://vanalinnapaevad.ee/avaleht. Suurem osa sündmustest on külastajatele priid. Tasuliste ürituste piletid on müügil Piletilevis ja nende kohta saab vaadata  http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/xxxvi-tallinna-vanalinna-paevad-49197/.