15.04.2021

Kevadisest koolivaheajast tasub võtta maksimum

Esmaspäeval algav koolivaheaeg pakub põnevaid ja õpetlikke üritusi igas vanuses lastele ja noortele. Et õpilased saaksid kevadvaheaega võimalikult sisukalt ja kasulikult veeta, koondas Tallinna Haridusamet oma veebilehele ülevaate veebipõhistest üritustest ja aktiivsetest tegevustest.

“Nädalane paus õppetööst kulub kindlasti kõigile ära. Mul on hea meel, et Tallinna spordiklubid, muuseumid, noortekeskused ning teised head partnerid pakuvad noortele ja lastele palju võimalusi, kuidas enda vaba aega kasulikult sisustada. Kindlasti leiab igaüks oma lemmikud,” sõnas Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Haridusameti noorteinfo veebilehelt saab otsida vaheaja üritusi päevade kaupa. Tegevusi pakutakse igas vanuses ning erinevate huvidega lastele ja noortele. Kavast leiab nii õpitubasid, videotreeninguid, ühiseid mänge ja vestlusringe, millest paljusid saab nautida ka värskes õhus. 

Iga ürituse juures on välja toodud toimumisaeg ja -koht, kirjeldus, piletiinfo, sihtrühm, töökeel ja link, kust leiab lisainfot.

Näiteks korraldab spordiklubi Idablokk tasuta taekwondo tunde, Atlasnet keeltekool venekeelseid eesti ja inglise keele ning matemaatika kursusi 3.-12. klassi õpilastele, FC Flora jalgpallist lähtuvat jõutreeningut, kultuuriklubi SETOLOOD seto keele tundi ning Nukuteatrimuuseum kutsub 1.-5. klassi õpilasi kehastuma virtuaaldetektiivideks.

Lisainfo:

Jelena Škenjova
Noorsootöö osakonna spetsialist
Tallinna Haridusamet
jelena.skenjova@tallinnlv.ee
642 0592

Uudise rubriigid: