19.04.2022

Kevadkoristus meie linnaosas on täies hoos!

Neljapäeval, 21. aprillil tehakse heakorratöid Järve asumis. Palume sellel päeval ajavahemikul kell 10.00 – 16.00 tänavale mitte parkida.

Neljapäeval, 21. aprillil tehakse heakorratöid Järve asumis. Palume sellel päeval ajavahemikul kell 10.00 – 16.00 tänavale mitte parkida.

Vabandame Tervise, Energia, Elektroni, Tuisu, Järve, Elektri, Alajaama, Virve ja Laine tänavate elanike ees selle ajutise ebamugavuse pärast. Mida vähem autosid tänavatel töö ajal, seda parem tulemus, puhtam õhk ja kenam koduümbrus. Tuletame meelde, et heakorratöid takistava mootorsõiduki omanik või vastutav kasutaja on kohustatud tegema heakorratöid mootorsõiduki ümbruses ühe meetri raadiuses (Heakorraeeskiri §7, lg 8).

Linnaosavalitsuse lepingupartner Keskkonnahooldus Eesti OÜ teeb lisaks sõiduteedele puhtaks linna hoolduses olevad kõnniteed ja haljastud. Graniitsõelmete kogumine kinnistuga külgnevatelt kõnniteedelt on kinnistuomanike ülesanne. Linnaruumis lenduva tolmu vähendamiseks on soovitatav puhastada kõnniteed enne sõiduteede koristamist, et tuul ei kannaks tolmu ja mustust juba korrastatud sõiduteedele.

Täname kõiki kinnistuomanikke, kes on hoolitsenud selle eest, et nende koduümbrus oleks puhas. Kiitus neile, kes ei ole pidanud paljuks puhastada ka maja esine linnamaa.

Teeme koos Kristiine korda ja kauniks! Kena kevadet Järve asumi kogukonnale!

PS: Ootame kõiki täna õhtul, 19. aprillil kell 18 Rahumäe tee rekonstrueerimisprojekti tutvustamisele Lääne-Harju politseijaoskonna esises parklas (Rahumäe tee 6/1)! Just kohalike elanike ettepanekud ja tagasiside on hästi olulised!

Uudise rubriigid: