14.02.2020

Kihnu Lasteaia personali avastamata anded tõi esile tervisemeeskond

2019/20 õppeaastast on Tallinna Kihnu Lasteaia tervisemeeskonna eestvedamise enda peale võtnud Liivalaidude rühma õpetaja Kristi Mägi. Tervisemeeskond pöörab oma tegevuste kavandamisel suurt tähelepanu personali emotsionaalse heaolu toetamisele.

Sõbranädala raames sai iga töötaja tervisemeeskonna poolt loodud originaalse võimaluse kaudu rakendada tööle oma oskused ja võimekus luuletamise osas. Nii riputatigi Sõbrapäevaks Laululootsikus asuvate puuokste külge üle 40 vahva  luuletuse, mis tulid sulest ja südamest, olid humoorikad ning iseloomustasid positiivses võtmes iga töötajat. Saali tulijaid võttis vastu kaunis looduseteemaline videoesitlus Tallinna lähiümbruse loodusest,  mis oli Mari-Liisi poolt drooni abil filmitud. Filmikaadrid olid hingematvalt kaunid  ja tuletasid meelde aegu, mil saime nautida talverõõme. Töörühma poolt oli ette valmistatud meeleolukas esitlus kõikide töötajate nime algustähtedega ja isiksuse omadustega seoses. Saime nii mõndagi üllatavat ja uut enda kohta teada.  Kõik Sõbrapäeval osalejad andsid oma panuse tervisliku laua katmisesse, mida ühiselt nauditi. Kristi Mägi, Faina Bergeti ja Mari-Liis Kullamäe poolt jagati igale osalejale talle kirjutatud luuleread, soovi korral loeti need kõigile saalis olijatele ette. Oli lõõgastav ja lõbus lõunapoolik.

Suur aitäh tervisemeeskonna liikmetele toreda koosviibimise ettevalmistamise ja läbiviimise eest, rõõmu meie silmisse ja naeru tegemistesse peaks nüüd tükiks ajaks jaguma. Jätkugu Teil ettevõtlikkust ja tarmukust ka edaspidi personali kaasamiseks vahvatesse etttevõtmistesse, et vaim ei närtsiks.

Lasteaia direktor Eve