27.10.2021

Kivikildude põnev avastusretk Tallinna Loomaaeda

Kivikildude rühm külastas 27. oktoobril Tallinna loomaaeda. Viisime loomaaia asukatele maiustamiseks meie enda linnaaianduse peenras kasvatatud kõrvitsaid.

Kolmapäeva hommikul oli rühmas palju siginat-saginat. Lapsed olid ootusärevil, et sõita bussiga ekskursioonile loomaaeda. Loomaaias võttis meid soojalt vastu giid, kellega suundusime ringkäigule. Lapsed nägid palju erinevaid loomi, isegi sarvi sügavat mägikitse ja kalakassi, kelle majast välja tulek olevat eriline haruldus. Meid tuli veepinnale tervitama ka hallhüljes, et tutvus oleks kahepoolne. Kohati jäigi mulje, et Kivikildude rühma lapsed olid loomadele sama suureks vaatamisväärsuseks, kui loomad meile.
Päev loomaaias oli väga silmaringi avardav, aitas kaasa nädala teema avamisele ning lisaks sellele oli lastel hea meel peale pikka pausi lasteaiast nii kaugel ekskursioonil käia.
Soovime tänada linnaaianduse-ja väärtuste töörühma koostöö eest kõrvitsakampaanias osalemise eest. Samuti täname suure panuse eest lapsevanemaid, kes aitasid aktiivselt organiseerida meie ekskursiooni ja toetasid omalt poolt annetuse näol väljasuremisohus sumatra ninasarvikut ja manulit.

Kivikildude rühma õpetajad Hanna ja Michelle