01.09.2021

Klassijuhataja ootame Sind teema- aastat kokkuvõtvale üritusele!

Klassijuhataja, ootame sind 10. septembril 2021 tähistama koos meiega klassijuhatajate päeva, mis on ühtlasi klassijuhataja teema-aastat kokkuvõttev üritus!

Päev algab kell 10.00 õpiampsudega linna eri paigus ning lõppeb Marjamäe lossi hoovis klassijuhataja tunni ja klassiõhtuga , kus muusikalist elamust pakub Anne Veski.

Tallinna Õpetajate Majast saab selleks päevaks hariv ja meeleolukas Klassijuhatajate Majakas.

Klassijuhatajate Majaka raames saab Õpetajate Majas osaleda mitmes põnevas õpiampsus, panna oma nutikuse proovile meeleolukates orienteerumismängudes, lõõgastuda kohvikualal meeldiva elava taustamuusika saatel, jäädvustada ennast “Õppimise vaimus”  fotoseina taustal, vaadata kinotoas möödunud klassijuhataja teema-aasta teemalisi videoid, tutvuda möödunud teema-aastast “rääkivate seintega” ning osaleda auhindadega viktoriinil.

Lisaks pakuvad õpiampse muuseumidest Eesti Loodusmuuseum, Eesti Tervisemuuseum, Energia Avastuskeskus, Eesti Meremuuseum, Eesti Kunstimuuseum ja Eesti Arhitektuurimuuseum. Kui muidu käite muuseumides lastega, siis nüüd on teil võimalik ise nautida muuseumitundide võlusid.

Kirjaga on kaasas päeva programm, palun leia endale sobiv teema ja registreeri õpiampsudesse. Mitmeid õpiampse korraldatakse korduvalt.

Planeeri endale ise üks mõnus päev ja tule naudi kõike koos meiega!

Kui sul ei õnnestu osaleda päevastes õpiampsudes, siis registreeri ennast ainult Maarjamäe ühisüritusele

Registreerida saab 6. septembri õhtuni siin lingil

https://ankeedid.haridus.ee/limesurvey/index.php/584143?newtest=Y&lang=et

Tulenevalt riiklikust olukorrast, kontrollitakse teie COVID-tõendeid. Palun varuge päeva esimesele üritusele minnes (on see siis õpiamps või kohe Maarjamäe lossi hoov) natuke lisaaega. Pärast esimest kontrollimist saate rõõmsa kollase käepaela, mis tagab juba vaba sissepääsu kõikidesse teistesse tegevustesse.

NB! Päevaraames kohapealset testimist ei korraldata, üritusel saavad osaleda AINULT tõendiga inimesed.

Olete väga oodatud!

Uudise rubriigid: