14.12.2017

Kobarkinos Coca-Cola Plaza peeti eakate jõulupidu

14. detsembril peeti kobarkinos Coca-Cola Plaza Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi ja Tallinna linnavalitsuse poolt korraldatud jõuluüritus pealinna vähekindlustatud eakatele.

Jõuluüritusele kutsuti 195 Tallinna eakat. Tallinna linna poolt tervitas osalejaid ja soovis jõulurahu abilinnapea Tõnis Mölder, kes andis eakatele üle ka jõulukingitused.

Abilinnapea sõnul aitavad Punase Risti inimesed just neid, kes seda kõige rohkem vajavad ning teevad oma tööd suure südame ja armastusega,“ sõnas Mölder. „Tänan kõiki, kes oma panuse jõuluürituse toimumisele kaasa andsid. Jõulud on rahu ja tänu aeg ning mul on siiras rõõm, et saime omapoolse kingitusega eakatele rõõmu valmistada,“ tänas Mölder.

Heategevuslike jõuluürituste korraldamise eest kannab hoolt Eesti Punase Risti Tallinna Selts. Kutseid jõuluüritustele jagavad linnaosade sotsiaalhoolekande osakonnad. Jõulukingitused eakatele rahastas Tallinna linnavalitsus, jõulupakid panid kokku Punase Risti Tallinna Seltsi vabatahtlikud.

Peo lõpus näidati eakatele jõulukingitusena filmi „Jõuluvanade vahetus“. Jõulupidu toimus koostöös Kesklinna-, Kristiine-, Lasnamäe- ja Pirita linnaosa valitsustega.