17.12.2021

Kogukonna päkapikukohvik Kullerkupu lasteaias

Meie traditsiooniline päkapikukohvik toimus sel aastal 13. detsembri õhtupoolikul, kuid hoopiski teises võtmes, kui senised traditsioonid seda olnud olid.

Meie tegusa hoolekogu eestvedamisel korraldati kohvik õues, et kaasata meie tegemistesse ka ümberkaudseid peresid ning elanikke.

Lisaks lastevanematele olid kohviku õnnestumisse kaasatud meie kogukonda eestvedav Lille Asumiseselts MTÜ. Asumiseltsil oli kohvikus võimalik külastajaid oma tegemisi valgustada. Neid toetasid ja tegid aktiivset teavitustööd suitsu- ning vinguanduritest kohalikud vabatahtlikud päästjad.

Avatud oli  ka fotonäitus „ Lille asum läbi lapse silmade“. Olgu siinkohal mainitud, et näitus jääb avatuks kuni uue aastani. See on välja pandud meie maja välisel aial.

Kõiki kohvikukülastajaid ootas kuum supp ning rikkalik küpsetiste laud. Kätt sai proovida ka õnneloosis ning soetada endale meelepärane jõuluehe.

Õu oli täis nii lasteaia kasvandikke ja nende peresid, vilistlasi, kes hea sõnaga külla tulid kui ka kogukonna inimesi. Saginat jätkus terveks õhtuks.

Kohale oli tulnud ka jõuluvana, kes rahva seas ringi käis ning lahkesti maiustusi jagas.

Olgu siinkohal mainitud, et külastajaid oodati kohvitama enda kohvitassiga, et vähendada ühekordsete nõude tarbimist ja suurendada keskkonnateadlikkust. Kuulub meie lasteaed ju Rohelise Kooli programmi.

Üritus läks 100%  korda. Loodame jätkata edaspidist koostööd kogukonnaga.

Täname südamest meie tegusat hoolekogu, tänu kellele üritus nii suurejooneliseks kujunes, eriliselt suur kummardus perekond Kiislale!

Täname ka Lille Asumiseltsi MTÜd koostöö eest!

Allikas: Tallinna Kullerkupu Lasteaed

Uudise rubriigid: