22.05.2018

Koguperefestival Kopli Kevad pakub põnevaid elamusi

Kopli Arenduskeskus kutsub laupäeval, 26. mail kella 12.00-18.30 Kopli Ametikooli õuealal toimuvale (Kopli 98, Tallinn) põnevust ja emotsioone täis koguperefestivalile Kopli Kevad, mis üllatab seekord maailma 12 parima hulka kuuluva FMX trikimootorratturi Sebastian Westbergi ekstreemse motoshowga.

Ürituse programm ja atraktsioonid on tasuta. Osalejatel on võimalus panna ennast proovile meisterdamises ja atraktsioonidel või lihtsalt niisama lõbusalt aega veeta, tegevust leiab nii väike kui suur. Atraktsioonide alal ootab julgemaid Eesti kõrgeim ronimissein, kastitorn, airsoft lasketiir ja kiiking, pisematele velokardid ja kõige ägedam batuut üldse. Kohal on ka preili Printsess ja härra Piraat, kes lastele ennekuulmatuid mänge korraldavad. 

Adrenaliini lisab maailma 12 parima hulka kuuluva FMX trikimootorrattur Sebastian Westbergi tõeliselt ekstreemne motoshow, kust loomulikult ei puudu ka suits ja leegid ning eiratakse kõiki füüsikareegleid. Lavaprogrammis leidub mitmeid meeliköitvaid etteasteid spordi- ja tantsuklubidelt, mängud-võistlused auhindadele, Fred-Erik Johansoni maagiline mustkunstietendus ning muusikalise elamuse eest hoolitseb Karl Madis & Karavan. Festivali laiem eesmärk on tutvustada territooriumil tegutsevate asutuste võimalusi ning toimuvad ka tutvustavad ekskursioonid.

Kopli Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Põhja-Tallinna Noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet.

Infot leiab tallinn.ee/kopliarenduskeskus ja Facebookis