08.01.2019

Kohalik restoran tegi Lasnamäe lastekeskusele uhke jõulukingi

Lasnamäe elanike seas populaarne kogupererestoran Kitchen Rõõm kinkis heategevuskampaania „Inglikuu“ raames Lasnamäe Lastekeskusele uhke plasmateleri.

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva-Skuratovski märkis kohaliku restorani algatust kommenteerides, et nad on juba korduvalt teinud erinevaid heategevuskampaaniaid ja üritusi, mille eesmärk on aidata ja toetada Lasnamäe lapsi ja teismelisi. „Linnaosa valitsus on väga tänulik ja avatud koostööks organisatsioonide ja ettevõtetega, kes soovivad kaasa aidata kogukonna arengule ja teha häid tegusid nende jaoks, kes seda vajavad. Isegi väikestel headel tegudel on suur sotsiaalne tähendus ja nad väärivad tähelepanu ja järgimist, ”ütles linnaosa vanem.

Restorani juht tänas omakorda kõiki restorani külastajaid nende panuse eest laste kingitusse. „Detsembrikuu jooksul toimus restoranis Kitchen Rõõm heategevuskampaania „Inglikuu“, mille eesmärk oli osta Lasnamäe lastekeskusele teler. Kõik meie restorani külastajatele pakutud allahindlused “konverteerisime” rahaks ning ostsime samaväärse summa eest lastele kaasaegse plasmateleri, ”ütles Kitchen Rõõm restorani juhataja Marina Melnik.

Nagu algselt ka planeeritud, anti kingitus üle jõulude ajal.

Uudise rubriigid: