29.11.2019

Kohtumispaik Robotex!

Robotex kui Eesti ja maailma üks suurimaid robootikafestivale on viimaste aastate jooksul mastaapselt laienenud, toonud palju uusi osalisi, nii lapsi kui täiskasvanuid robootika juurde ning loonud väga tugeva rahvusvahelise robootikahuviliste võrgustiku. Seeläbi on Robotex 2019. aastal suurem kui kunagi varem.

Tänasest kuni pühapäevani kogunevad kõik suured ja väiksesed robootikahuvilised Saku Suurhalli planeedi suurimale robootikafestivalile! 🤩

Seekordne EXPO kutsub uudistama kõikvõimalikke uusimaid tehnoloogiasaavutusi lumebotist ❄️ käesurumisrobotini 🤝

Uudistada saab Iseauto mudelit, Wingkopterit, tudengivormelit, teha tutvust mänguga “Laeva saatus” ning avastada, mis imeasi on käesurumisrobot.

Tule tutvu rääkiva kõnerobotiga, masin nägemise, virtuaalreaalsuse võimalustega ja maagilise peegliga. Lisaks saad end proovile panna mängus, mis testib sinu teadmisi pärilikkusainest (DNA-st).

Militaarturul mehitamata sõidukite valmistamisega tuntust kogunud Eesti ettevõte Milrem Robotics tutvustab oma uhket roomiksõidukit. Mamibot tutvustab põnevaid lahendusi, mis abistavad kodumajapidamises. Oomipood tutvustab oma uuemat valikut STEAM õppevahenditest ja mänguasjadest. Võimalik ka kohapeal endale üks kodune haridusrobot soetada.

Viimase aasta põnevaim uus tulija on Lumebot. Robot, kes hoolitseb selle eest, et meie teed ei oleks nii lumised.

MTÜ Robootika tutvustab harivaid LEGO vidinaid. Nende juures saab proovida MatataLab jalgpalli ja tutvuda uue Eestikeelse robotteoga Qobo ning loomulikult ehitada LEGO klotsidest sõidukeid, millega hüppeid teha.

Kullatera lasteaia rõõmsad robootikud leiab toimetamas ja haridusroboteid tutvustamas Insplay boksist!

Kohtume Robotexil!

Robotex19(2).jpg  Robotex19(4).jpg

Robotex19(6).jpg  Robotex19(3).jpg