19.05.2020

Koidu tänava remont hakkab lõpule jõudma

Tänasest alustatakse Tallinna kesklinnas Koidu tänava sõidutee lõppviimistluse – killustikaluse ja asfaltkatte rajamisega, mis on plaanis lõpetada 28. maiks.

„Eelmisel sügisel alustatud Koidu tänava remont Paldiski maanteest kuni Endla tänavani on jõudnud viimasesse etappi. Täna hakkavad teehöövlid profileerima sõidutee killustikalust ja kohe seejärel algab kahe asfaldikihi laotamine. Asfalteerimine toimub etapiviisiliselt, et tagada piirkonnas liiklemise võimalus. Kui tööjärg on jõudnud Adamsoni ristmikuni, siis on liikumiseks avatud Wismari ja Roopa tänava ristmikud ning vastupidi. Kõik elanikud pääsevad siiski autoga oma kodu juurde,“ ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.  

Autoliiklus võib piirkonnas olla siiski kohati takistatud ja ette tulla ka seisakuid või ümbersõidu vajadust. Seetõttu palutakse liiklejail varuda rohkem aega ja järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid. 

Asfalteerimistöö Koidu tänaval on plaanis lõpetada 28. mail. Tänavat renoveerib linna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel YIT Eesti AS.

 

Ilja Matusihise foto

Uudise rubriigid: