24.11.2021

Kõik pealinnlased on ootatud 26. novembri hommikul tasuta spordihommikule erksalt päeva alustama! Osalejaid ootavad auhinnad!

Regulaarne kehaline aktiivsus ja spordiga tegelemine on kasulik nii kehale kui ka vaimule – seda tuletab meelde ka traditsiooniline spordihommik, mida tänavu peetakse reedel, 26. novembril.

Spordihommiku tava algatas seitse aastat tagasi linnapea Mihhail Kõlvart, kes kutsub nüüdki kõiki pealinlasi aktiivselt kaasa lööma.

Seekord on kõik linlased oodatud juhendatud retkedele vabas õhus - spordihommiku fookuses Tallinnas asuvad terviserajad, kus viiakse läbi virgutavad jalutuskäigud tuntudsportlaste juhendamisel.

𝗥𝗲𝘁𝗸𝗲𝗱 𝘁𝗼𝗶𝗺𝘂𝘃𝗮𝗱 𝗵𝗼𝗺𝗺𝗶𝗸𝘂𝗹 𝗸𝗲𝗹𝗹 𝟵–𝟭𝟬

Pirita Spordikeskuses (juhendab olümpiavõitja Erki Nool, kogunemine Pirita Spordikeskuse ees).

Nõmme Spordikeskuses (juhendab olümpiavõitja Irina Embrich, kogunemine Nõmme Spordikeskuse ees).

Tondiraba pargis (juhendab olümpiavõitja Kristina Šmigun-Vähi, kogunemine Tondiraba jäähalli parklas ).

Ning Merimetsa terviserajal (juhendab olümpiapronks Aleksander Tammert, kogunemine Stroomi ranna Lahepea tänava ehk Surfiklubi pool asuvas parklas).

𝗞𝗼𝗵𝗮𝗽𝗲𝗮𝗹 𝗽𝗮𝗸𝘂𝘁𝗮𝗸𝘀𝗲 𝘀𝗼𝗼𝗷𝗮 𝗷𝗼𝗼𝗸𝗶 𝗷𝗮 𝗽𝗶𝗿𝘂𝗸𝗮𝘁 𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗸𝗼̃𝗶𝗸 𝗼𝘀𝗮𝗹𝗲𝗷𝗮𝗱 𝘀𝗮𝗮𝘃𝗮𝗱 𝗸𝗶𝗻𝗴𝗶𝘁𝘂𝘀𝗲𝗸𝘀 𝗸𝘂𝘂𝗽𝗮̈𝗮̈𝘀𝗺𝗲 𝘂̈𝗵𝘁𝗲 𝗧𝗮𝗹𝗹𝗶𝗻𝗻𝗮 𝗵𝗮𝗹𝗹𝗮𝘁𝗮𝘃𝗮𝘀𝘀𝗲 𝘀𝗽𝗼𝗿𝗱𝗶𝗸𝗲𝘀𝗸𝘂𝘀𝗲𝘀𝘀𝗲.

Peale selle on kõigil spordihommikul osalejail võimalik jagada oma tublidust ka sotsiaalmeedias #spordihommik ja osaleda loosis, kus on auhinnaks arvukalt kuupääsmeid Tallinna spordikeskustesse.

Täpsem programm: spordihommik.tallinn.ee

Olge terved ja sportlikud!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanemUudise rubriigid: