27.02.2015

Kolme kooli ühiskatsed 10. klassi astujatele

Kadrioru Saksa Gümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaasium ja Tallinna Ühisgümnaasium korraldavad käesoleval õppeaastal esimest korda kümnendasse klassi vastuvõtmiseks ühiskatsed.

1. detsembril 2014 allkirjastasid Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor Imbi Viisma, Jakob Westholmi Gümnaasiumi direktor Rando Kuustik ja Tallinna Ühisgümnaasiumi direktor Mehis Pever koostöökokkuleppe, mille kohaselt nimetatud kolm kooli korraldavad sarnaselt nelja kooli ühiskatsetega kolme kooli ühiskatsed 2015/2016. õa kümnendasse klassi kandideerivatele õpilastele.

Vastavalt kokkuleppele loodi sügisesel ettevalmistusperioodil ühiselt Ühiskatsete Infosüsteem ja alustati praktiliste tööde testide ettevalmistamist. Ühiselt korraldatakse ka kümnendasse klassi kandideerivate õpilaste registreerimine, testide läbiviimine, hindamine ja tulemuste avalikustamine, vestluste aegade koordineerimine ja vestluste tulemuste avalikustamine ning kandideerijate õpilaskandidaatideks vastuvõtmine või mittevastuvõtmine.

Kolme kooli ühiskatsed toimuvad kevadise koolivaheaja kolmapäeval ehk 18. märtsil 2015 kell 10.00.  

Ühiskatsetele registreerimine algab 1. märtsil 2015 kell 10.00. Selleks tuleb minna Tallinna Ühisgümnaasiumi, Jakob Westholmi Gümnaasiumi või Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kodulehele, valida menüüst Vastuvõtt ja registreerida ennast vastavas keskkonnas. Samas saab tutvuda ka koolide 10. klassi vastuvõtu ja ühiskatsete korraldamise korraga.

Registreerimine kolme kooli ühiskatsetele lõpeb 12. märtsil kell 24.00.

 

Sirje Kaljula
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õppejuht
Tel 6009620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee

Uudise rubriigid: