24.01.2018

Konkurss innovatsioonilaborile nime leidmiseks

Tallinna Keskraamatukogu ootab ettepanekuid 2017. aasta sügisel avatud Kännukuke raamatukogu innovatsioonilaborile lühikese ja tabava nime leidmiseks. Pakutud nimi peab olema eestikeelne ja originaalne.

Konkurss kestab kuni 25.01.2018. Võidunime pakkuja saab auhinnaks meene raamatukogult ning innovatsioonilabori külastuse kahele. Külastuse jooksul võib nimekonkursi võitja koos kaaslasega kilelõikuriga kleepse lõigata ja 3D-printeriga meelepärase eseme printida materjalikulu eest tasumata.

Nimepakkumised tuleks saata e-posti aadressil innovatsioonilabor@tln.lib.ee. Pakkumisele palume lisada oma ees-ja perekonnanimi, vanus, telefoninumber või e-posti aadress. Samuti palume lisada põhjendus, miks pakutud nimi innovatsioonilaborile sobib.

Innovatsioonilabori nimi avalikustatakse 01.02.2018 Tallinna Keskraamatukogu veebilehel ja Facebookis.

Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) innovatsioonilaboris saavad huvilised kasutada 3D-printerit Ultimaker 2+, kilelõikurit Roland GS-24 ja termopressi Siser TS-BASE ning graafikalauda WACOM Cintiq 22HD. Lisaks saavad lapsed programmeerida Bee-bot mesimumm-roboteid ja Edisoni roboteid ning leiutada Makey Makey komplektidega. Rohkem infot innovatsioonilabori kohta leiab aadressilt keskraamatukogu.ee/innovatsioonilabor/.

Nimekonkursi lisainfo Kännukuke raamatukogu juhatajalt Kristi Veeberilt, telefonil 683 0951 ja e-posti aadressil Kristi.Veeber@tln.lib.ee

Konkursi tingimused on avaldatud Tallinna Keskraamatukogu veebilehel www.keskraamatukogu.ee.

Konkurss innovatsioonilaborile nime leidmiseks

Uudise rubriigid: