08.03.2017

Koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor

Emakeele päeval, 14. märtsil algusega 18.00 toimub Estonia Talveaias XIV ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor ja pidulik lõpetamine.

Tallinna Kopli Noortemaja eestvõttel toimunud etlemiskonkursi eesmärgiks läbi aastate on olnud soov tutvustada lastele eesti luulet ja luuletajaid, anda neile häid õpi- ja esinemiskogemusi ning  rikastavat elamust oma kultuurist, tõsta läbi luule esile eesti keele kaunis kõla, õpetada lapsi hoidma ja armastama oma emakeelt. 

Konkursiga väärtustame õpetajate tööd mudilastele ilusa eesti keele õpetamisel. Juhendajate käe all on otsitud, valitud ja leitud lastele sobivad luuletused, õpitud ja korratud neid hoole ja armastusega ning jõutud läbi mitmete proovimiste ja esinemiste konkursi parimate sekka välja. 

Tänavuse konkursi linnaosade eelvoorudesse registreerus etlejat 96-st lasteaiast, ühest lasteaed-põhikoolist ja kahest huvikoolist kokku 233 väikest, kellest linnaosade žüriid valisid lõppvooru esinema 30 tublimatest tublimat. 

Täname Tallinna Haridusametit ja kõikide Tallinna linnaosade valitsusi toetuse eest etlemiskonkursi korraldamisel ning läbiviimisel!

 

Lisainfo: 

Riina Olveti
Tallinna Kopli Noortemaja metoodik-projektijuht
Tel 52 27 190

 

Uudise rubriigid: