18.06.2020

Koolinoored alustasid Mustamäel heakorratöid

Alates juunikuust on Mustamäe heakorratöödel taas võimalik näha noori tegusaid inimesi – konkurss koolinoorte suveks tööle kutsumiseks oli edukas.

Üleskutsele tulla suvevaheajal Mustamäe linnaossa heakorratööde tegijaks vastasid noored, kes soovivad suvevaheajal teha liikuvat tööd ja viibida palju õues. Noorte peamisteks tegevusteks on parkide, teemaade, bussiootepaviljonide territooriumide koristamine, prügikastide ning pinkide ümbruse korrastamine. Tööperioodiks on juuni-august 2020.

„Noored valisime konkursi alusel ning kõige tublimate töötajate jaoks leiame tööd ka järgmistel koolivaheaegadel,“ rääkis linnaosa vanem Lauri Laats. „Lapsed ja noored olid meil osaajaga heakorratöödele võetud ka eelmisel suvel, juunist augusti lõpuni 2019 töötas Mustamäel kokku 22 noort, kes tegutsesid MLOV heakorratöötajate juhendamisel peamiselt Mustamäe parkides – riisusid lehti, korjasid prügi jne.“

Laatsi sõnul eelmisel suvel Mustamäel tööl olnud noortest oli tublisid paar-kolm. „Loodame, et sel aastal on entusiastlike noorte protsent kõrgem,“ lisas Laats.

Uudise rubriigid: