30.09.2020

Koolitus "Ettevõtte brändi tugevdamine juhi ja töötajate persoonibrändingu abil"

30. septembril 2020 9.00-16.30 Öpiku konverentsikeskuses.

Koolitus "Ettevõtte brändi tugevdamine juhi ja töötajate persoonibrändingu abil"
Persoonibrändi koolitus tugevdab kuvandit professionaalina oma valdkonnas, aitab sellega toetada oma organisatsiooni brändi ja mainet ning õpetab seda teadlikult ja strateegiliselt kasutama. Koolitajad annavad praktilisi nõuandeid, näpunäiteid, ideid, rakendusi ja konktreetse tegevuplaani, kuidas oma persoonibrändi teadlikult arendada ja ja seeläbi oma eesmärke saavutada.

Koolituse sihtrühmaks on kõik need, kes on huvitatud läbi oma oskuste, annete, tugevuste ja eripära, oma toote või teenuse müümisest. Tugev persoonibränd aitab sul eristuda ja leida kliente ükskõik millises valdkonnas, olgu selleks siis koolituste müük, ärinõustamine, kinnisvara, B2B (ärilt ärile) müük ja eksport, poliitika, kokakunst, personaaltreeningud, iluteenused, veebilehtede kujundamine, koerte dresseerimine või hoopis midagi muud, millega sa tegeled või millele soovid tulevikus keskenduda.


Koolitajad on Olesija Saue ja Evelin Org.
Olesija Saue on Goal Marketingi (www.goal.ee) strateeg ja koolitaja. Tal on 15 aasta jooksul konsulteerinud väga erinevaid ettevõtteid, tegelenud persoonibrändinguga ja B2B/B2C müügi ja turundusega. Tema eriliseks kireks on sotsiaalmeedia. Olesija aitab ettevõtetel sotsiaalmeedia abil oma eesmärke saavutada.
Evelin Org omab üle 15 aasta kogemust müügis ja turunduses, eelkõige turismis, ent ka teistes valdkondades. Evelini viimane amet oli Sokos Hotels Tallinna müügi- ja turundusdirektor. Praegu tegeleb ta koolituste ja konsultatsioonidega oma ettevõttes Your Brand Up Studio (www.brandup.ee), mis aitab väiksematel ja suurematel ettevõtetel õnnestuda müügis ja turunduses.


Koolitus toimub tavapärasest suuremas konverentsiruumis ja koolitusgrupi suurus on maksimaalselt 50 inimest.


Koolituse maksumus: 35 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat)


Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
telefon: 640 4240
e-post: triin.abel@tallinnlv.ee