07.12.2017

Koostööpäev Helsingi kakskeelse eesti-soome Anni lasteaiaga

6. detsembril 2017 külastasid Helsingi kakskeelse eesti-soome Anni lasteaia juhataja ja õpetajad juba neljandat korda Tallinna Lasteaeda Pääsusilm. Külastus sai teoks koostööprojekti „Lapse arengu hindamine ja arenguvestlus lapsevanemaga“ raames.

Koostööpäeval tutvuti rühmades õppe- ja kasvatustegevustega, kuulati muusikaõpetaja Liivi Listra juhendamisel laste kontserti ja arutati järgnevaid ühistegevusi.

Õpetajad tutvustasid parimat praktikat lastevanematega koostöö arendamisel ja robootika vahendite kasutamisel õppe- ja kasvatustegevustes.

Vesteldi õppe- ja kasvatustegevuse läbiviimisest, lastevanematega koostööst ja suhtlemisest laste, lastevanemate ja kolleegidega. Parimat praktikat jagas õpetaja Miralda Põder.

Koostööpäeval toimus külalistele ja meie õpetajatele koolitus "Kõige tähtsam on silmale nähtamatu“ Õpetaja suhtlemine laste, lastevanemate ja kolleegidega. Koolitaja Pille Murrik, Murrik Koolitused OÜ

Kooostööpäeva lõppedes olid külalised rõõmsad ja õnnelikud, et olid meie õpetajatelt saanud uusi ideid ja töökogemusi, mida edaspidi rakendada.

Helsingi kakskeelse eesti-soome Anni Lasteaia juhataja Annika Madissoni sõnul on ühised koostööpäevad väga vajalikud ja õpetlikud, alati saab kaasa uusi ideid!

 

Silvi Suur, Tallinna Lasteaia Pääsusilm direktor

Uudise rubriigid: