14.04.2015

Kopli Arenduskeskus kutsub kursustele!

Kopli Arenduskeskuses korraldatakse kevadhooajal 20 erinevat praktilist kursust - esindatud on nii kunst, käsitöö kui ka muud praktilised teemad nagu puidutöö, maalritöö, lihtsad toru- ja elektritööd, restaureerimine, kodukoristus, hobiaedniku kursused ja palju muud.

Kursused pikkusega 16-20 tundi on jagatud neljatunnisteks tsükliteks ja toimuvad õhtuti 2-3 korda nädalas Tallinna Kopli Ametikoolis aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98.

„Kopli Arenduskeskus on programmi koostamisel arvestanud nii naistele kui meestele huvipakkuvate teemadega. Eraldi on näiteks lihtsad elektri- ja torutööd naistele, mitmed kursused sobivad ka noortele. Uue kursusena pakume sellest kevadest välja süstikpitsi valmistamie ehk frivolitee, mille vastu on osalejad huvi tundnud. Hind osalemiseks on väga soodne ja grupid täituvad kiiresti, seega tasub huvi korral kohe registreeruda,“ ütles Kopli Arenduskeskuse projektijuht Kätlin Viksne.

Kursuste hinnad algavad 15 eurost.

Kursuste valikuga saab tutvuda Kopli Arenduskeskuse veebis.

Kopli Arenduskeskuse eesmärk on pakkuda erinevaid kvaliteetseid isetegemise ja kaasaelamise võimalusi mitmekülgse vaba aja sisustamise, elukestva õppe, ettevõtlust soodustava tegevuse ning elukeskkonna väärtustamise kaudu. Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Kopli ettevõtlusinkubaatori, Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet.