24.05.2019

Kopli Lasteaia õues korraldati vanatehnika näitus

21. mail 2019 toimus Kopli Lasteaia õuealal vanatehnika näitus, kuhu vurasid kohale asjatundjate poolt hoole ja armastusega üles putitatud ja hoitud mootorrattad, autod, rollerid. Näituse korraldasid Tõnu Piibur ja Indrek Sirk.

„Aja lugu – maja lugu“ on Kopli Lasteaiale väga oluline, kuna seal väärtustatakse oma lasteaeda, ajalugu, kultuuri ja loodust. Osates hinnata oma lasteaia vanust ja väärikust, oskatakse hinnata ja märgata ka teisi, kellel on huvi ja tahtmist hoida ning säilitada eelmiste aegade pärandit.

Lasteaia hoov mahutas ligi 80 ühikut vana masinat. Lapsevanemad ei pidanud paljuks veel õhtulgi lasteaeda tagasi tulla, et vanadele autodele koos lastega pilk peale heita. Vanavara säilitajad näitasid üles suurt huvi lasteaia ajaloo ja vanade esemete vastu, mis ajahambast puremata.

Suviselt soe kevadõhtu sai täis uudistajaid, küsimusi, vastuseid, nalja, naeru, nostalgiat ja natuke ikka romantikat ka!

2018/19. õppeaastat alustas Kopli Lasteaed 100 juubeliaasta tähistamisega ning lõpetas vanade autode paraadiga. Oli põnev ja tegus aasta!

 

Marika Ärmpalu, Kopli Lasteaia direktor

  

Uudise rubriigid: