16.09.2016

Kopli noortemaja avab neli uut huviringi

2016/17. õppeaastal avab Tallinna Kopli Noortemaja neli uut ja põnevat huviringi.

Lisaks teada-tuntud ringidele saab nüüd õppida kitarri ja estraadilaulu, rütmi- ja laulu-, meisterdamise ja disaini- ning nukkude ja pehmete mänguasjade valmistamise ringides.

Kitarri ja estraadilaulu ringi juhendab Peep Taimla. Kitarriõpe alustab ühe korraga nädalas neljapäeviti. Estraadilaulu õpitakse kaks korda nädalas esmaspäeviti ja teisipäeviti. Lauluõppes pööratakse tähelepanu nii soolo- kui ka ansamblilaulule. Huviringi oodatakse lapsi vanuses 10–19 aastat.

Rütmi- ja lauluring on mõeldud lastele vanuses 6–11 aastat. Õpitakse tundma erinevaid muusikastiile ja rütme. Mängitakse liikumis- ja laulumänge. Õppetöös kasutatakse aktiivselt rütmipille. Tunnid toimuvad teisipäeviti ning neljapäeviti. Ringi juhendab Evy Anstal-Põld.

Meisterdamist ja disaini õpetab Eve Udal. Selles ringis õpitakse loovalt mõtlema ja jõukohaseid tehnoloogiaid kasutades esemeid disainima. Õppetöös kasutatakse puitu ja puidulaadseid materjale – puitspoonid, papp, paber, kartong jne. Ring toimub esmaspäeviti ja neljapäeviti ning sobib igas eas õpilastele.

Nukkude ja pehmete mänguasjade valmistamine – lapsed õpivad õmblema erinevates tehnikates ja erinevatest materjalidest (vilt, fliis, kapron jne) nukke ja pehmeid mänguasju. Ring toimub teisipäeviti ja reedeti kell 14.30 – 16.00 vene keeles õpetaja Julia Kašnikova juhendamisel. Oodatud on 7–18- aastased õpilased.

Täpsema info leiab Tallinna Kopli Noortemaja kodulehelt  www.koplinoortemaja.edu.ee või telefonil 662 7102.

 

Riina Olveti, Tallinna Kopli Noortemaja metoodik-projektijuht

 

Uudise rubriigid: