27.04.2018

Koristustalgud Haaberstis

Reedel, 4. mail algusega kell 10 korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus talgud Haabersti Sotsiaalkeskuse hoovis (Õismäe tee 24). Talgutel korrastatakse sotsiaalkeskuse hoov ja ehitatakse petanki mänguplats.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul tehakse talgutel korda mitmed piirkonnad linnaosas. „Linnaosa valitsus alustas heakorratöödega kohe, kui ilmastikuolud seda võimaldasid ja teeb seda jõudumööda. Talgud on Haabersti linnaosas traditsiooniks saanud ja nii toimub ka sel kevadel mitmeid talguid, kuhu on oodatud kõik abikäed. Koristustalgutel on võimalik osaleda kõigil, kes soovivad panustada linnaosa kaunimaks muutumisse,“ ütles Jürgenson.

5. mail algusega kell 10 toimuvad Kakumäe Surfikooli eestvedamisel talgud Kakumäe rannapargis.

5. mail algusega kell 10 toimuvad Rocca al Mare Lions klubi talgud Kakumäe rannapargis. Korrastatakse rannapargis asuvad kraavid ja metsaalad.

5. mail algusega kell 10 toimuvad Veskimetsa-Mustjõe Seltsi korraldatud talgud, kus puhastatakse Veskimetsas asuvaid kraave pakenditest ja prahist. Kogunemiskohad on Halla ja Tuuleveski tänavate ristmik ning Piibelehe ja Kõrgepinge tänavate ristmik.  

5. mail algusega kell 11 toimuvad Kakumäe Rahva Seltsi eestvedamisel talgud Kakumäe poolsaare tipus.

5. mail algusega kell 11 toimuvad talgud aktiivsete elanike eestvedamisel. Korrastatakse Mirta tn 18 ja 20 vaheline metsatukk ja mänguväljak.

6. mail algusega kell 10 toimuvad talgud aktiivsete elanike eestvedamisel Pöörise tänava majade ümbruses. Korrastatakse majade ümbrus ja terviseraja äärne ala.

 

Võta kaasa hea tuju ja soov ise midagi kodukohas ära teha.

Haabersti Linnaosa Valitsus toetab talguid prügikonteineri, prügikottide ja kinnastega ning korraldab prügi äraveo.