05.01.2018

Korraldatud jäätmeveo rakendamisest Mustamäel

Alates 1. veebruarist 2018 on Mustamäe jäätmeveopiirkondades nr 3 ja 4 (Kadaka; Siili-Sääse-Szolnoki) rakendatud korraldatud jäätmevedu, teenuse pakkujaks on Tallinna Jäätmekeskus. Jaanuaris saab lepinguid sõlmida ka Mustamäe Linnaosa Valitsuse (Tammsaare tee 135) teenindussaalis igal esmaspäeval ja neljapäeval kell 10–14.

Jäätmevaldajal on kohustus sõlmida Tallinna Jäätmekeskusega leping segaolmejäätmete, biolagunevate jäätmete, paberi ja kartongi ning suurjäätmete äraveo osas.

Seniseid jäätmevedajaid on teavitatud korraldatud jäätmeveo rakendumisest ning olemasolevad lepingud lõpevad 31. jaanuaril 2018. Senise vedajaga on võimalik jätkata lepingut mahuti rentimiseks.

 

Leping tuleb sõlmida hiljemalt 1. veebruariks 2018

Lepingu sõlmimise kohustus on isikul, kes on jäätmetekitaja või kelle valduses on jäätmed (kinnistu omanik, korteriühistu, ühisus, haldusettevõte, rentnik, teenindusettevõte jne).

 

Lihtsaim viis on jäätmeveoleping sõlmida e-prügi iseteeninduskeskkonnas

Teenuste hinnakirjad ja lepingu tüüptingimused leiate kodulehelt www.prugi.ee. Lepingut saab sõlmida ka Tallinna Jäätmekeskuses kohapeal aadressil Sadama tn 17.

Tuletame meelde, et biolagunevate jäätmete ning paberi- ja kartongijäätmete liigiti kogumine on kohustuslik. Jäätmevaldajal, kellel ei ole liigiti kogumiseks piisavas mahus või suuruses jäätmemahuteid, tuleb need osta või rentida. Mahuteid saab rentida Tallinna Jäätmekeskuselt, samuti on võimalik jätkata rentimist seniselt teenusepakkujalt.

Lisainfo Tallinna Jäätmekeskuse veebilehelt www.prugi.ee ja telefonil 616 4000.

 

Tallinna Jäätmekeskus  (Sadama tn 17) on avatud

E 8.15–18.00

T, K, N 8.15–17.00

R 8.15–16.00