19.05.2021

Korteriühistute teemalised seminarid jätkuvad!

18.05 ja 20.05 kell 17.30 toimub Tallinna Linnavaraametis korteriühistutele mõeldud seminar „Haldusfirmade kaasamine korteriühistute tegevusse – praktilised näpunäited“ e-keskkonnas.

18.05.2021 eesti keeles ja 20.05.2021 vene keeles algusega kell 17.30 toimuvate seminaride teema on „Haldusfirmade kaasamine korteriühistute tegevusse – praktilised näpunäited“. Seminaril saavad osaleda kõik soovijad ja vajaliku informatsiooni leiab Tallinna korteriühistute kodulehelt www.tallinn.ee/korteriuhistu. Haldusfirmade kaasamistesse, selle plussidest ja ohtudest räägib eesti keeles OÜ Maket Kinnisvara juhatuse liige Jüri Männisalu ja vene keeles OÜ Maket Kinnisvara haldusjuht Gennadi Vdovets.

Abilinnapea Eha Võrk selgitas: „Korteriühistute liikmetel ja juhtidel tuleb igapäevaselt tegeleda ühistu majandamisega ja korraldamisega ja võib-olla tasuks kaaluda  haldusfirmade kaasamist, et saada kasulikku ja professionaalset abi. Samas tekivad koheselt küsimused, et kuidas haldusettevõte saab korteriühistut aidata, mida peab silmas pidama, kui valida haldusettevõtet, kas tegelikult kulub raha vähem või rohkem. Sellepärast korraldame korteriühistutele mõeldud seminare erinevatel teemadel e-keskkonnas, kus jagame tasuta ajakohast informatsiooni ning teavet olulistes küsimustes“ ning lisas, et „Eelkõige on meie kõigi peamine kohustus korraldada seminare ohutult, et hoida ennast ja teisi tervena.“

Eha Võrgu sõnul on seminaride eesmärk tuua inimesteni teavet, kuidas korraldada kortermajade tegevust efektiivsemalt, ning kust on võimalik küsida nõu ja abi.

Kui tavaolukorras korraldas Tallinna linn korteriühistute liikmetele mõeldud seminare linnaosades, et kohapeal eksperdi käest otse nõu küsida, siis täna kasutatakse just neid lahendusi, mis võimaldavad hoida ohutut distantsi.

„Juba toimunud veebiseminaride tagasiside on olnud äärmiselt positiivne ja sellepärast otsustasime olulisi teemasid arutada veebi kaudu. Ettepanekud ning küsimusi saab saata ette meili teel ja püüame neile kirjalikult vastata nii ruttu kui võimalik“ on Eha Võrk optimistlik.

Küsimusi saab saata aadressil: ky.teabekeskus@tallinnlv.ee

Rohkem informatsiooni korteriühistutele leiab: www.tallinn.ee/korteriuhistu

Korteriühistute liikmetele mõeldud seminare korraldab Tallinna Linnavaraamet alates 2019 aasta sügisest.

 

Uudise rubriigid: