14.10.2016

Kraavid, truubid ja torustikud tuleb enne talve puhtaks teha

Tallinna Kommunaalameti lepingupartnerid jätkavad Tallinna tänavate ja rajatiste korrastamist, jätkub truupide ning kraavide puhastamine ning kanalisatsioonitorustike ja kaevude survepesu.

Teekatte remont freesimise ja asfalteerimisega on järgmisel nädalal kavas Visase tänaval, Ruunaoja tänaval, Paldiski maanteel Mustjõe oja ja Pirni tänava vahelisel lõigul.  Juhkentali tänaval korrastatakse kvartalisiseseid teid. Teekatte vajumiste remont on kavas Tina, Kiili ja Süda tänaval.  Mähe teel  Lauri tee ja Andrekse tee vahelisel lõigul rajatakse kõnniteed. Lükati suusasillal vahetatakse pidust katet. Teepeenarde remonttööd on kavas Tähetorni tänaval ja Paldiski maanteel Harku karjääri juures. Löökaukude ja väiksemate tänavalõikude remonttöid tehakse vastavalt järelvalve ja tellija nimekirjadele.

Kadrioru pargi hallatavatel aladel on käsil sügistööd. Põõsaaluste rohimine ja püsilillede tagasilõikamine; teemaadel asuvate  puude ja põõsaste aluste rohimine ning puude hoolduslõikus ja sügislehtede koristus.