17.09.2020

Kristel Kaiv on Tallinna aasta põhikooli aineõpetaja 2020!

15. septembril kuulutas Tallinn välja aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja –teod. Sel aastal jagati tunnustusi kaheteistkümnes kategoorias, sh Tallinna aasta lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, klassijuhataja, põhikooli aineõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, kutseõpetaja, tugispetsialist, õppeasutuse juht ja noor õpetaja, tunnustatakse ka hariduse sõpra ja haridustegu.

Tänu ja tunnustused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Meil on suur rõõm, et meie käsitöö- ja kodunduseõpetaja Kristel valiti aasta põhikooli aineõpetajaks.

Kristel on õpetaja ja kolleeg, kellelt leiab alati ärakuulamist, mõistmist ja head nõu.

Ta on enda kohta öelnud nii: „ Minu jaoks on tähtis, et õpilane mõistaks, miks on tunnis tehtav oluline. Hindan pingutust, aga arvestan ka õpilase võimekust. Lõpuks, kui näed õpilase silmis äratundmist ja arusaama – siis see emotsioon on seda väärt. Mõnikord pead tunnis esmalt kuulama, mis on õpilasel südamel, võimalik, et ka lohutama, enne kui saad asuda õpetamise juurde.  Lapsed vajavad mõistmist ja seda, et nad saavad õpetaja peale loota ja teda usaldada. Õpetajana pead ka ise saama oma muresid kolleegidele usaldada või siis olla ise see usaldusisik.“

Aitäh Kristel, et oled meiega! Õnnitleme Sind kõik kogu südamest!