16.09.2020

Kristiine Seebi tänava taastusremont on lõppenud

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel on valminud Seebi tänava sõidutee taastusremonttööd, mis kestsid ligi kolm kuud. Ehitustöid teostas osaühing InfraRoad ja lepinguline maksumus oli umbes 246 000 eurot.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul on tegemist aktiivselt areneva piirkonnaga. „Tondi asum on üks omanäolisemaud meie linnaosas, kus kõrvuti on nii tsaari-, nõukogudeaegsed kui ka täiesti uued modernsed eluhooned ja arendusprojektid. Samas asuvad Seebi tänaval ka suured garaažikompleksid ja teekate seis oli juba kriitiline, see ei vastanud enam nõuetele. Ehitustööde käigus uuendati sõidutee asfaltbetoonkate, vahetati välja lagunenud äärekivid ning korrastati töömaale jäävad kaevupäised,“ selgitas Riibe.

Kristiine linnaosavalitsuse initsiatiivil toimus ka enne remondi algust ka piirkonna elanikega kohapeal kohtumine ja infotund, kus tutvustati projekti ja planeeritavaid töid. „Oleme saanud piirkonna elanikelt palju tagasisidet ja usun, et remondi tulemusena paranes liiklusohutus,“ lisas linnaosavanem. 

Seebi tänava taastusremont toimus lõigul Seebi tänav 8 kuni Seebi tänav 19.

Uudise rubriigid: