15.10.2017

Kristiine lasteaedade direktorite matk „Mina ka!“

Ühel oktoobrikuu vihmasemal ja tormisemal päeval otsustasid Kristiine lasteaedade direktorid minna matkale.

Kokku saadi mõned nädalad enne matka kuupäeva, et matkaks huvitav rada leida. Seekord otsustati ühehäälselt minna Harku terviseradadele, kuna paljud ei olnud seal veel käinud aga mõningatele oli see juba tuntud matkarada. Matka nimigi sai ühiselt välja mõeldud „Mina ka!“

Matkast võtsid osa kõik 11 Kristiine linnaosa lasteaedade direktoritest matkaselli. Matka alguseks piilus päikegi pilve tagant ning kõik olid lootusrikkalt ennast teele valmistanud. Matka alustati Tähetorni juurest ning liiguti sügisesest lõhnadest pungil metsa suunas.

Metsas oli sügisehõngu: vihmast tilkuvad puude lehed mis hakkasid juba kolletuma, leiti mitmesuguseid erinevaid seeni ja nositi punaseid pihlamarju. Pikast käimisest hakkas kõht juba tühjaks minema, ka selle peale oli mõeldud – igaüks sai proovida kaasa toodud maitsvaid terviseampsusid. Tunnid veeresid kiiresti ning jalad hakkasid töntsiks vajuma, seega suunduti tagasiteele. Seekord hoopis teist rada pidi, aga ära ei eksinud keegi, sest et teejuht oli oma ala asjatundja.

Meenutuseks jääb kauaks ühine tore ettevõtmine tervislikuma eluviisi harrastamiseks. Pähe jäi kumisema mõte, veel Harku terviseradasid uudistama minna.

 

Klaire Jaanus
Tallinna Kullerkupu Lasteaia direktor

Uudise rubriigid: