09.06.2017

Kristiine linnaosa suveüritused

Suveperioodil toimuvad Kristiine linnaosas mitmed erinevad üritused, milledest nii mitmedki on saanud juba ka heaks traditsiooniks. Siinkohal võib mainida näiteks muusikasõprade poolt tunnustatud kontserte või välitreeningute sarja spordisõpradele. Kuid toimumas on palju muudki huvitavat. Nagu Kristiine toidufestival, lastehommikud ning kuninganna Kristina päev ja Kristiine sügislaat. Lisaks ootame kõiki Kristiine jaanitulele! Tutvu kavaga ja tule saa osa Kristiine Linnaosa Valitsuse poolt Löwenruh´ pargis korraldatavatest suveüritustest.


Muusikasuvi Löwenruh´ pargis

Alates 14.juunist kuni 9.augustini toimuvad igal kolmapäeval, algusega kell 19 Löwenruh´ pargis kontserdid. Esinevad erinevad tuntud Eesti muusikud. Kuulata saab kõikvõimalikke - džässi, folki, eri rahvaste stiilinäiteid ja ka klassikalist muusikat.

14.06
Hooaja avakontsert
Erich Krieger ja Are Jaama

21.06
KRISTIINE JAANITULI
Jaanipäeva muusikalist osa alustavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama. Pidu jätkub ansambliga Tuulelõõtsutajad. Jaanituli süüdatakse orienteeruvalt kell 21.30. Toimub õnneloos. Sissepääs tasuta.

28.06
Ansambel Lõõtspillipoisid

5.07
Sari «Kirjanik ja džäss»/Igor Severjanin
Kirjanduskatkeid loeb ja kommenteerib Jüri Aarma
Trio Romanss - kavas on Isaak Dunajevski ja Juri Miljutini looming

12.07
Mait ja Mikko Maltis

19.07
Ansambel Meister ja Margarita

26.07
Kaire Vilgats
Urmas Lattikase bänd

2.08
Airi Allvee & Lavassaare Trio

9.08
Ansambel Kihnu PoisidIgal pühapäeval kell 12-13 toimuvad Kristiine lastehommikud. Lastehommikute jooksul saavad lapsed vaadata kas teatrietendust või on lastel külas erinevad kostümeeritud tegelaskujud.     

11. juuni - Teater: "Mina küll ei viitsi". Lugu rebasepoisist, kellele meeldib väga arvutis mängida.
18. juuni - Külas on Punamütsike ja Jänku Juss
25. juuni - Külas on kaks Käsilast
2. juuli - Külas on Diskomesilane ja Metsamoor
9. juuli - Külas on Haldjas ja Minni
16. juuli - Külas on Pipi ja Piraat
23. juuli - Teater: "Seitsme maa ja mere taga". Lugu sellest, kuidas tulla välja olukorrast, kui printsessile tuleb külla kaks kosilast.
30. juuli - Külas on Lumekuninganna Elsa ja Printsess Anna
6. august - Külas on Batman ja Jänku Johanna
13. august - Külas on Pipi ja Piraat
20. august - Külas on Minni ja Indiaanlane
27. august - Teater: "Meri põlvini". Lugu soolasest merest, merearmastusest ja mühisevast lainevahust. Kuidas kasvada suureks merekaruks ja mis puust on tehtud meremehed.


Välitreeningute sari igal kolmapäeval

Kristiine Löwenruh´ pargis on taas alanud traditsiooniline välitreeningute sari, mis kestab kuni septembri lõpuni. Välitreeningud toimuvad sel aastal Löwenruh´ pargis 7.juunist kuni 27.septembrini igal kolmapäeval, algusega kell 12. Kogunemine on lõvikuju juures. Treeningu pikkus on orienteeruvalt üks tund ning see sisaldab kepikõndi koos sirutus- ja venitusharjutustega. Välitreeningute sari toimub sel aastal juba kuuendat korda ja nendel osalemine on tasuta.


Kristiine toidufestival

19. august kell 11

Juba teist korda toimub toidufestival, mille moto on „Maitseelamus Kristiinest“. Toidufestivalil pakuvad toitu degusteerimiseks ja tutvustamiseks nii kodukokad ja ka profid. Nautida saab nii kohalikku gurmeed ning ka maailmaköögi lõhnu ja maitseid. Oma hitt-toodetega on üritusele oodata Eesti põnevaimad tänavatoidupakkujaid, linnaosa restorane ja kohvikuid. Avatud on lasteala.


Kuninganna Kristina päev ja Kristiine sügislaat

3. september

Kauplemine algab kell 10. Kuninganna päeva avamine kell 12.
Sügislaadale on oodatud kõik kauplejad, kes pakuvad aiakaupu, mahetooteid ja käsitööesemeid mõistliku hinnaga.