16.12.2020

Kristiine noortekeskus kolis oma tegevuse internetti

Kristiine linnaosa valitsus teavitab, et vastavalt Vabariigi Valitsuse poolt välja töötatud meetmetele, osutab Kristiine Noortekeskus oma teenuseid online-režiimis. Noortekeskus on ajutiselt suletud alates esmaspäevast 14. detsembrist kuni 4. jaanuarini 2021.

„Meie pühendunud ja leidlikud noorsootöötajad said kevadel väga hästi hakkama, kui neil esmakordselt tuli oma tegevused ja ettevõtmised virtuaalmaailma kolida. Loodaame, et sel korral teine viiruselaine periood ei kesta nii kaua ja juba uue aasta algusest olukord paraneb ning meie linnaosa noortekeskus saab oma tegevusega tavapäraselt kohapeal jätkata,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

“Ole kangelane ja püsi kodus ning kokku saame hoopis virtuaalsel teel. Kui sul on ideid ja soovitusi siis kirjuta meile! Jääme põnevusega ootama!“ kutsub Kristiine Noortekeskus oma Facebooki lehel.

Täiendav info on nii veebis http://kristiinetk.ee/noortekeskus/ kui ka Facebookis https://www.facebook.com/Kristiinenoortekeskus/ ja Instagramis https://www.instagram.com/kristiinenoortekas/.

Uudise rubriigid: