03.06.2021

Kristiine parkides ja haljasaladel algavad FC Flora juhendamisel tasuta jalgpallitreeningud

Norra rahastuse ja Justiitsministeeriumi toel toimuvad Kristiine Linnaosa Valitsuse ja FC Flora ühisprojektina tasuta jalgpallitreeningud lastele.

 

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul jalgpall ühendab ja inspireerib ning aitab murda barjääre. "Treeningud on osa Islandi ennetusmudeli meetodite rakendamisest Tallinnas, mis keskendub laste ja noorte riskikäitumise ennetamisele läbi hooliva kogukonna ja toetava kodu-kool-laps keskkonna loomise. Tänan FC Flora jalgpalliklubi, kellega on meil kujunenud aastate jooksul väga hea koostöö ja see projekt annab klubile võimaluse olla osa ühiskonna arengust. Tasuta jalgpallitreeningud toimuvad FC Flora professionaalse treeneri juhendamisel " selgitas Riibe.

 

Tasuta treeningud juunikuus pühapäeviti:

 

6. juunil kell 13.00 Löwenruh’ pargis, Mustamäe tee 59a

13. juunil kell 13.00 Räägu pargis, Nõmme tee 52

20. juunil kell 13.00 Välja 8 (korvpalli platsi kõrval)

27. juunil kell 13.00 Kotka 14a haljasalal

 

Kavas on näidistreening, põnevad harjutused. Oodatud igas eas tüdrukud, poisid ja lapsevanemad.

 

Islandi ennetusmudeli elluviimine Tallinnas toimub perioodil 2020 - 2022 Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti eestvedamisel ja koostöös linnaosade valitsustega ning see on osa Justiitsministeeriumi projektist „Alaealiste erikohtlemise süsteemi loomine“. Tegevusi rahastatakse Norra finantsmehhanismidest 2014-2021.

Uudise rubriigid: