26.04.2021

Kristiines jagatakse pensionäridele tasuta kaitsemaske kahest asukohast maikuu lõpuni

Kristiine linnaosa valitsus jagab maikuu jooksul tasuta meditsiinilisi kaitsemaske pensionäridele, kelle elukoht on rahvastikuregistri andmetel Kristiine linnaosas. Linnaosas toimub jagamine kahes asukohast.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ütles, et võrreldes varasemaga laiendati tasuta maskisaajate ringi ja aprillis jagatakse kirurgilisi maske kõikidele pensionäridele. „Iga pensionär saab tasuta ühe karbi maske, milles on viiskümmend meditsiinilist maski. Maske jagatakse esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kahes kohas – Kristiine linnaosa valitsuse hoones ja Kristiine tegevuskeskuses. Maskide kandmine koos distantsi hoidmise ja kätepesuga on lihtsaks ja tõhusaks meetodiks koroonaviiruse leviku piiramisel,“ selgitas Riibe.

Maskid saab kätte:

• Kristiine Linnaosa Valitsusest aadressil Metalli 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kuni 31. maini: esmaspäeval kella 08.15-18.00, teisipäevast kuni neljapäevani kella 08.15-17.00 ja reedel kella  08.15-16.00. NB! lõuna on kell 13.00 kuni 14.00.

• Kristiine Tegevuskeskusest aadressil Sõpruse pst 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kuni 31. maini.

Kristiine linnaosa valitsus palub kõigil tulijatel hoida vajalikku turvalist distantsi ja kanda majja sisenedes maski. Palume tulla ainult tervetel inimestel, kellel ei esine koroonaviiruse sümptomeid ja kes pole ka lähikontaktsed nakatanutega.

Lisaks jagas linnaosavalitsus märtsis maske linnaosa paljulapselistele peredele ja vähekindlustatud üksikvanematele.

Uudise rubriigid: