25.08.2020

Kristiines toimub enne õppeaasta algust kõrvaltänavate suurpuhastus

„Kristiine linnaosa tänavaid puhastatakse küll regulaarselt, kuid aeg-ajalt oleme lendtolmu vältimiseks tellinud survepesu. Nüüd, vahetult enne kooliaasta algust tahame veelkord kõik kõrvaltänavad imuri- ja survepesuga üle käia, sest paljud kooliõpilased liiguvad jalgsi ning on hästi oluline, et õhk oleks võimalikult puhas,“ selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kristiine linnaosavalitsuse tellimusel toimub 26. – 29. augustini linnaosa kõrvaltänavate survepesu ja suurpuhastus. Märgpuhastusele eelneb suurema mustuse eemaldamine. Kõikidel autojuhtidel palutakse arvestada sellega, et pesu alustatakse kell 11 ja selleks ajaks oleks vajalik puhastusauto sõiduteekonnale jäävad autod võimalusel mujale parkida mujale, kas oma hoovi või teise piirkonda.

„Oleme saatnud info survepesu kohta otse korteriühistutele, autodele paigaldatakse lendlehed ning jagame teavet ka linnaosa kodulehel ning sotsiaalmeediakanalites. Püüame teha kõik selleks, et info jõuaks autojuhtideni ning puhastusauto teekonnal ei oleks takistusi. Ainult koostöös autojuhtidega saame tänavad päris puhtaks,“ rõhutas Riibe.

Survepesu graafik:

26.08 Paldiski mnt - Endla tn - Madara tn vahelised kõrvaltänavad
27.08 Endla tn - Mustamäe tee – Sõpruse pst ja Linnu tee vaheline piirkond
28.08 Sõpruse pst – Kotka tn – Tondi tn ja Linnu tee vaheline ala
29.08 Linnu tee - Retke tee – Tervise tn – Laine tn – Seebi tn vaheline piirkond

Uudise rubriigid: