29.04.2021

„Kui käia ei jõua, siis jooksen!“

Kristiine lasteaia töötajad osalevad Tradehouse tervisejooks ja -kõnd 2021 sarjas.

2020 aastal osales sarjas 6 töötajat, kellest igaüks läbis individuaalselt umbes 100 km.

Tekkis ka väike hasart, kas saan endast paremaga sama aja või siis ligilähedalegi. See aga pani töötajaid rohkem sportima, kui algselt püstitatud eesmärk.

2020 sügisest alates on töötajad hoidnud ennast vormis tervisespordiga. Harrastatud on erinevaid alasid näiteks: jooksmine, käimine, tantsimine, aeroobika, rattaga sõitmine, ujumine, vesiaeroobika, kõnd-jooks, taliujumine, pilates, Step body, HIIT treening, võimlemine, 5 Tiibetlase harjutused, motosport jt.

Soojemal perioodil, kui saab õues sportida läbivad töötajad 500-600 km ja üle 200 tunni kokku.

Et motivatsioon ei raugeks loositakse iga kuu välja kuu tervisesportlane laste abil. Loe täpsemalt siin.

Käesoleval aastal on osalejaid juba oluliselt rohkem- kokku 12 liiget.  Kokku paksime läbima üle 1000km.

2021. aastal toimuvad päris etapid kolmapäeviti Tallinna metsades ja parkides. Kui enamus toimumiskohti on etappide toimumise ajal avatud ka mitte sarjas osalevatele jooksjatele ja kõndijatele, siis teatud kohtadesse pääsevad vaid sarjale registreerunud osalejad.

Käesoleval aastal oleme leidnud meie tervisesportlasi motiveerima mitmeid toetajaid, kelle kaasabil on paketis turgutavad joogid, joogisegud, toidud, toidulisandid, toidukavad, lihaseid ja skeletti toetavad tooted, riietused kui ka võimalus lugeda terviseajakirja.

Täname toetajaid: Isostar, Balti Veski AS, Tervisetooted OÜ, Indevex OÜ, Estfit OÜ, Ecoch Life OÜ, Nurme Looduskosmeetika OÜ, Borealis Holding OÜ, L&L Reklaam OÜ, Roi OÜ, Aktors OÜ, OÜ Fitlap, Ekspress Meedia AS, Spordiklubi Sparta.

Loe täpsemalt Kristiine lasteaia kodulehelt siin

Allikas: Tallinna Kristiine Lasteaed

Uudise rubriigid: