03.03.2017

Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes? 27. aprillil

"Avatud Akadeemia 2017" seminar 27. aprillil 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-225.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" seminaril 27. aprillil 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-134.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia seminar "Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes?" lektor on Marek Mühlberg.

Alustaval ettevõttel võib olla keeruline konkureerida suuremate turuosalistega. Vähe töötajaid ja tagasihoidlik eelarve ei tähenda, et ei leiduks võimalusi töö targemaks planeerimiseks. IKT vahendid võimaldavad automatiseerida erinevaid äriprotsesse ja hoida kokku raha. Vaatleme erinevaid lahendusi projektijuhtimise, kliendihalduse, ajaplaneerimise ja mitmete teiste ettevõtja jaoks oluliste protsesside lõikes.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Avatud-Akadeemia-2017 veebi 500 px.jpg

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.