10.09.2019

Kuidas kaitsta ärisaladust?

10. septembril kell 10.00-11.30 TÜ Tallinna esinduses, Teatri väljak 3.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tartu Ülikooli Tallinna esindusega kutsub osalema seminarisarja "Majandusakadeemia 2019" seminaril 10. septembril 2019 kell 10.00-11.30 TÜ Tallinna esinduses, Teatri väljak 3.

Majandusakadeemia 2019 seminari „Kuidas kaitsta ärisaladust?“, lektor on Risto Rüütel, advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co partner, EL ja konkurentsiõiguse ning rahvusvahelise kaubanduse valdkonna juht.

Ärisaladuste kaitsmine on väga oluline mitte üksnes ettevõtte arendustegevuseks ning innovaatilisuse saavutamiseks ja hoidmiseks, vaid ka ettevõtte konkurentsivõimeks. Ärisaladused on tihti ettevõtja suurimaks varaks ja mõnikord koguni ainsaks kõige olulisemaks varaks. Sellise teabe kaitsmine jääb vahel aga tagaplaanile, mistõttu võib ärisaladuste abil saavutatud konkurentsivõime kasvu ja investeeringute tulususe kaotada praktiliselt üleöö.

Seminaril tuleb teemaks, et millised on ärisaladuse tunnused? Miks ärisaladusi tuleb kaitsta? Konfidentsiaalse teabe käitlemine ettevõtte sees; konfidentsiaalse teabe käitlemine ettevõttest väljas; suhted tarnijate/edasimüüjatega (äripartnerid põhitegevuses); kuidas ärisaladusi põhjendada? Mis on ebaaus konkurents? Mida teha, kui ärisaladus on lekkinud?

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm avatakse lähipäevil

Lisainfo:      

Pille Põesaste                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: pille.poesaste@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4207           

Mai Olde                          
Tartu Ülikooli Tallinna esindus                                 
E-post: mai.olde@ut.ee                                      
Tel: 737 6604