18.12.2018

Kuidas luua väärtusi ja tahet arvestav ettevõtte omanike strateegia?

18. detsembril 2018 kell 10.00-11.30 TTÜ Mektory suures saalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2018" seminaril 18. detsembril 2018 kell 10.00-11.30 TTÜ Mektory suures saalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Ettevõtlusakadeemia seminari „Kuidas luua väärtusi ja tahet arvestav ettevõtte omanike strateegia?“ lektor on Mike Franz Wahl, TTÜ majandusteaduskonna ärikorralduse instituudist

Vastuse leidmiseks püüame jõuda arusaamani, esitades alamküsimusi nagu mille poolest erineb juhtimine, strateegilisest juhtimisest? Kas on üldse mõtet panustada strateegia loomisse? Mis on väärtused, kust need tulevad, kuidas neid liigitatakse, miks nad on olulised, kuidas neid mõõta? Mis on tahe, kelle tahet tuleb arvestada? Mis on omanikkonna struktuur, kuidas omanikke liigitatakse ja mis on omanikkonna tüpoloogia? Õpime kasutama strateegilise juhtimise mudelit ja strateegilist auditit strateegia loomiseks. Osalejatel on võimalik loengu raames osaleda väärtusuuringus ja teada saada oma alusväärtused.

Mike Wahl on äriühingute omanikkonna alusväärtusi ja tahet uurinud üle 14 aasta. Enne akadeemilisele karjäärile pühendumist TTÜ’s ja EBS’s, töötas juhtivatel ametikohtadel äriühingutes Hotell Olümpia, Balt-Hellin, Rimi jt. Mike on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis alates aastast 1985, omandades aastate jooksul tehnoloogiainseneri, ärikorralduse magistri ja doktorikraadi. Ta on ka mitmete rahvusvaheliste võrgustike liige. 

Loengumaterjalid:

Mike Franz Wahl „Kuidas luua väärtusi ja tahet arvestav ettevõtte omanike strateegia?“ 

Lisainfo:      

Krista Kink                            Ettevotlusakadeemia-FB-2018sygis.jpg
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102